Highway to Heaven

Geneza

Zespół Highway to Heaven (pol. Autostrada do Nieba) powstał w ramach spotkań W DRODZE. W miarę upływu czasu, zespół się rozwijał, jednocześnie stopniowo wykraczając swoją działalnością poza macierzyste spotkania. Uświetniał już wiele różnych nabożeństw i uroczystości w kilku parafiach w mieście, grał własne koncerty, a ostatnio włączył się w przygotowanie spektaklu "Miriam".

 

"... aby pobawić się muzyką"

 Staramy się tworzyć niebanalne aranżacje dobrze znanych utworów religijnych, czasem udaje nam się nawet stworzyć coś własnego. Skład instrumentalny (gitara akustyczna i elektryczna, klawisze, akordeon, djembe, cajon, flet, a niedługo być może jeszcze skrzypce) pozwala nam na to, aby troszeczkę pobawić się muzyką i próbować różnych brzmień. Przez zespół przewinęło się wielu zdolnych muzyków. Istnieje jednak pewien stały trzon osób, które są od początku i włożyły wiele serca we wspólne granie i śpiewanie. Nie zmienia to faktu, że jesteśmy otwarci na nowych tak wokalistów, jak i instrumentalistów.

Kilka słów szefowej...


Małgorzata Wydra - koordynatorka zespołu

"Co tak naprawdę jest według mnie najpiękniejsze w tym zespole? Każde spotkanie, próba czy wspólny wyjazd nie jest czasem straconym. Czuję, że dzięki zespołowi każdy z nas jest w stanie coraz piękniej się rozwijać. Pomimo naszych licznych obowiązków poświęcamy swój czas również na to. A dlaczego? Bo po prostu CHCEMY! Panująca w zespole przyjazna atmosfera stanowi miłą odmianę po ciężkim i stresującym dniu w szkole czy na studiach..."

 

Coś dla (D)UCHA

Poza rozwojem muzycznym nie zapominamy również o rozwoju duchowym – uczestniczymy w rekolekcjach (w Krakowie, w Soczewce). Na każdej próbie, jeszcze przed tym, jak rozgrzewamy nasze gardła poprzez rozśpiewkę, próbujemy rozgrzać również nasze serca – poprzez modlitwę.

Copyright © by Bardzo Dobra Cooltura/Fundacja Studnia/Paweł Kolczyński
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona przez prawa autorskie w Polsce i na całym świecie. Informacje odnośnie wykorzystania zdjęć oraz innych materiałów: kolczynski@mlodzi.rel.pl

Get more
Joomla!® Templates
and Joomla!® Forms From Crosstec