„Płock miastem bardzo dobrej kultury”.

 

 Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

Aparat w dłoń!

Nadszedł czas chwycić za aparat i wyruszyć w nasze piękne miasto w poszukiwaniu kultury mieniącej się różnymi odcieniami. Festiwale, wystawy, konkursy, koncerty, pikniki, wernisaże, recitale i wszystko inne związane z kulturą jest idealną okazją dla młodego fotografa. Ponadto, jeśli Twoje zdjęcia okażą się naprawdę dobre, to będzie można zobaczyć je na specjalnie przygotowanej wystawie, a Ty będziesz miał(a) szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

 

Szczegóły:

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, z terenu Miasta Płocka. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać prace na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Każdy uczestnik może przesłać maks. 3 zdjęcia.

 

Kryteria techniczne:

  • Zdjęcia muszą być w formacie JPG

  • Zdjęcia muszą zawierać krótki opis (tytuł, data wykonania, miejsce wykonania – zawarty w formularzu zgłoszeniowym)
  • Pojedynczy plik nie może być większy niż 25 MB
  • Zdjęcia muszą być wykonane w czasie od 07.04.13 r. do 31.10.13 r.
  • Zdjęcia nie mogą być poddane żadnej obróbce cyfrowej, poza działaniami odpowiadającymi zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN!
Tam znajdziesz więcej przydatnych informacji.

 

 

Copyright © by Bardzo Dobra Cooltura/Fundacja Studnia/Paweł Kolczyński
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość niniejszej strony internetowej jest chroniona przez prawa autorskie w Polsce i na całym świecie. Informacje odnośnie wykorzystania zdjęć oraz innych materiałów: kolczynski@mlodzi.rel.pl

Get more
Joomla!® Templates
and Joomla!® Forms From Crosstec